PARTNERZY LEASINGOWI

To spółka, która powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. Jest liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm. Wspiera rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych.

Stosuje przejrzyste i uproszczone procedury, które skracają do minimum czas uzyskania decyzji kredytowej (do 24 h) oraz ograniczają zbędne formalności. Proponuje opłatę wstępną już od 0%, możliwość rozłożenia rat według potrzeb przedsiębiorcy, atrakcyjne warunki ubezpieczenia. Zespół to ponad 800 doświadczonych specjalistów – ekspertów w swoich obszarach, których kompetencje skierowane są na realizację potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jest częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK, jako uniwersalny leasingodawca, który oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Głównymi produktami są: leasing operacyjny, leasing finansowy oraz pożyczka oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych. Firma specjalizuje się w finansowaniu wszelkich środków transportu. Jest liderem w finansowaniu maszyn i urządzeń w Polsce.

W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych proponuje usługi dostosowane do potrzeb lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty, w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami. Głównym akcjonariuszem BZ WBK Leasing S.A. jest Bank Zachodni WBK S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander.

Spółka Akcyjna powstał w 1999 jako firma o uniwersalnym charakterze, która oferuje wszystkie rodzaje leasingu. Od 2010 dynamicznie wzrasta wartość finansowanych środków trwałych, co sprawia, że znajduje się w ścisłej czołówce rynku.

Priorytetem PKO Leasing jest zadowolenie klienta. Oferta jest bardzo bogata i zawiera wiele produktów i usług leasingowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji i klientów strategicznych. Finansuje zarówno pojazdy, maszyny i urządzenia, projekty inwestycyjne (np. linie technologiczne), jak i statki, samoloty, czy nieruchomości. Poza standardowymi produktami posiada w swojej ofercie usługę wynajmu floty samochodowej, współpracy z dostawcami i pożyczki dla przedsiębiorców i rolników.

Oferta PKO Leasing jest dostępna w oddziałach własnych oraz placówkach PKO Banku Polskiego. W 2013 powstała spółka działająca w Szwecji – PKO Leasing Sverige AB, która tworzy Grupę Kapitałową PKO Leasing. W 2014 PKO Leasing połączył się z Nordea Finance Polska i wyrósł na jednego z najpoważniejszych graczy na polskim rynku usług leasingowych. W 2016 połączył się także z PKO Bankowy Leasing Sp. z o.o.

Główny udziałowiec Pekao Leasing Bank Pekao S.A., lider w dziedzinie bankowości, kilkakrotnie otrzymał nagrodę dla najlepszego pracodawcy Top Employer Poland. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności obroty firmy mogą wzrastać sezonowo.  Pekao LEASING rozumie te zależności i daje możliwość kształtowania wysokości rat leasingowych. Już przy składaniu wniosku leasingowego można wskazać miesiące z wyższą ratą i te, w których opłata ma być niższa.

W okresie kiedy firma potrzebuje więcej środków na inwestycje można jednorazowo zmniejszyć ratę leasingową nawet do 100 PLN na kolejne 3 miesiące, bez dodatkowych opłat. W ramach oferty „Wygodny Leasing” można jednorazowo zwiększyć ratę leasingową nawet o 100% na kolejne trzy miesiące. Wówczas firma będzie mogła wykazać większy koszt uzyskania przychodu. Te i inne zalety leasingu są dostępne u jednego doradcy, który czuwa nad finansami firmy.

Oferuje leasing pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. Finansuje nowe i używane samochody osobowe i dostawcze, motocykle oraz quady. W zależności od potrzeb i możliwości klienta oferuje finansowanie w kilku wariantach. Proponuje procedurę uproszczoną, z wygodną ścieżką zawierania umowy. Dzięki niej klient może odebrać zarejestrowany i ubezpieczony pojazd już w ciągu 48 godzin od złożenia kompletu dokumentów.

Obok ofert o uproszczonych procedurach, opracuje i przedstawimy propozycje rozwiązań dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć. W tej sytuacji warunki umowy ustala indywidualnie, zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Aktualnie EFL to prężna instytucja finansowa z 25-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Dzięki temu ufa nam aż tylu klientów!

W 2001 roku, z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej, spółka stała się członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych – Grupy Crédit Agricole. Obecnie EFL to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów.

OFERUJEMY SAMOCHODY W NAJLEPSZYCH CENACH!

Kontakt


  Imię i Nazwisko:

  Adres e-mail:

  Telefon:

  Treść wiadomości:  ul. Szafirowa 94

  62-023 Kamionki
  k/Poznania

  Kontakt

  +48 61 649 13 71
  +48 607 245 913
  biuro@skycar.com.pl
  www.skycar.com.pl

  Przejdź do paska narzędzi